Metalmaster

logo_metal_master

A/S „Mārupes Metālmeistars” metāla konstrukciju MMražošana strādā ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Visu konstrukciju kvalitāte atbilst noteiktiem Eiropas standartiem. A/S „Mārupes Metālmeistars” piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu – no projekta izstrādes un produkcijas izgatavošanas, līdz to montāžai objektā. Ražojam gan standarta, gan nestandartametāla konstrukcijas. Ražojamo konstrukciju gabarītu daudzveidība ļauj mums ražot metāla konstrukcijas gan tipveida angāriem, sabiedriskajām ēkām, daudzstāvu autostāvvietām, tirdzniecības centriem, gan sporta un industriālajām būvēm. Ražojam arī balkonu margas, ugunsdzēsēju kāpnes, metāla sētas, reklāmas stendus un daudzus citus produktus, atkarībā no kl

metinatajs

ienta vēlmēm un vajadzībām. Darba procesā tiek izmantoti vismodernākie metināšanas pusautomāti, kā arī metināšanas robots, kas nodrošina augstu ražību un konstrukciju kvalitāti, kā laika un līdzekļu ekonomiju. Visu konstrukciju kvalitāte atbilst noteiktajiem Eiropas standartiem.

Sertifikācija

A/S „Mārupes Metālmeistars” ir piešķirts kvalitātes sistēmas metināšanas ražotnes sertifikāts saskaņā ar standartu: LVS EN ISO 3834–2:2006 – Kvalitātes sistēma metināšanas ražotnei saskaņā ar standartu. Sertifikāts izsniegts: SIA „Sertifikācijas centrs” produktu sertifikācijas centrs.

 

Steelconstructor